האני מאמין שלי: כל עסק חייב נוכחות טובה וממוקדת ואחת הדרכים הטובות ביותר הינה - קידום האתר בצורה נכונה בגוגל

נעים מאוד להכיר,


אני רוני טמלר ואני עוסקת בקידום אתרים ושיווק אורגני בגוגל ואוהבת את זה!

לעולם המופלא הזה הגעתי מתוך רצון להבין מדוע כשאנו מחפשים דבר מסויים בגוגל התוצאות המתקבלות יכולות להשתנות ומה שהיה רק אתמול במקום ה-5 פתאום עלה למקום ה-1, או ההיפך, ולמה אתר מסוים שרק לפני שבוע היה בתוצאות החיפוש הראשונות בדף הראשון בגוגל, פתאום "נפל" לעמוד ה-3 וההיפך.

קורס קידום אתרים (SEO) ומדיה חברתית שלמדתי במכללת ג'ון ברייס ענה לי על השאלות הנ"ל ועל עוד הרבה אחרות שאפילו לא ידעתי שקיימות.

היום אנו חיים בעידן שבו "אם אתה לא בגוגל אתה לא קיים" (וזהו אני מאמין שלי נוסף) מקבל משמעות הרבה יותר גדולה ומדויקת, בעולם שבו למדנו שכדי להגיע ליותר לקוחות שלא יודעים שהם צריכים אותנו, עלינו להיות גם בדיגיטל וליידע אותם - אנחנו פה, אתם מוזמנים.

ועל מנת שכל אותם לקוחות שנמצאים בכל מקום, לא מספיק רק שיהיה לנו אתר יפה ומושך את העין, הרבה תמונות ו/או סרטונים (כי אמרו לנו שגוגל אוהב - וזה נכון), ובלוג - אז נכון, בנינו אתר מושלם, מושך את העין והשקענו בו הרבה מאוד מהזמן היקר שלנו ואפילו הרבה כסף, אבל......אם הוא לא מקודם נכון ופה אני נכנסת לתפקיד - אז אף אחד לא יידע שאתם כאן ויש סיכוי טוב שאותם לקוחות יגיעו אל המתחרים שלכם.

אז איך אני נכנסת בדיוק לסיפור? אני עובדת מאחורי הקלעים של גוגל, בודקת מה צריך לשפר באתר מבחינתו (הכוונה לגוגל, כן?), לבדוק דברים בסיסיים כגון: מהירות הטענת האתר למובייל/טאבלט/מחשב/, לבדוק התאמת אתר למובייל - דבר שגוגל מעדיף מאוד אפילו, בדיקת קישורים יוצאים ונכנסים ומחקר מילות מפתח נרחב ביותר וממוקד לעסק.


אודות
https://search.google.com/test/mobile-friendly/result?id=Wb0hzILOhR60aAmt7gzPEg